Dunlop SportSmart TT Trail

Yeni Dunlop SportSmart TT Trail Tanıtıldı

Son zamanlarda; motosiklet üreticilerinin farklı alanlarda kullanılabilir çok yönlü ürünleri ön plana çıkıyor. Artan motosiklet ürün yelpazesi ile birlikte; sürücüler, araçlarını hem arazide kullanıyor hem de uzun seyahatlere motosikletleri ile çıkıyor. Motosiklet modellerinde artan çeşitlilik ile birlikte lastik üreticileri de yüksek performanslı ve çok yönlü lastiklerini sunmaya devam ediyor. Yeni Dunlop motosiklet lastikleri de farklı performans özellikleri ile sunuluyor. Yeni sunulan Trailmax Mission arazi koşullarında kullanım için geliştirilmişken Dunlop SportSmart TT Trail , uzun seyahatler için öneriliyor. Yeni Dunlop motosiklet lastiği, yüksek manevra kabiliyeti sergiliyor ve sportif performans sunuyor.

Dunlop SportSmart TT Trail Yüksek Manevra Kabiliyeti Sergiliyor

Tüm macera motosikleti sürücüleri, kayalar ve patikalarla uğraşmak istemiyor. Hiper spor seviyesindeki hızlanma performansları ve yüksek manevra kabiliyetleri, güçlü macera motosikletlerini beklenmedik bir şekilde adeta bir pist motosikleti hâline getirebiliyor. Eşsiz performansı ile niş bir ürün olan yeni Dunlop motosiklet lastiği, tam da bunun için geliştirildi. Dunlop SportSmart TT Trail , yarış kazananı Dunlop motosiklet lastikleri arasında yer alan SportSmart’ın trail versiyonu olma özelliği taşıyor.

Dunlop SportSmart TT Trail Sportif Performans Sunuyor

Hâlihazırda Fast Bikes dergisinin testinde performansını kanıtlamış olan Dunlop SportSmart TT, aynı zamanda PS Dergisi tarafından kuru zeminde en iyi yol tutuşuna sahip lastik olarak değerlendirildi. Dunlop SportSmart TT Trail ise motor sporlarından elde edilen teknoloji ile geliştirildi. Yeni Dunlop motosiklet lastiği, özel teknolojiler ile geliştirilmiş olan sırt tasarımı sayesinde üstün performans sunuyor. Sırt üzerinde yer alan oluklar, sürüş sırasında açılıp kapanıyor. Aynı zamanda; aşırı ısınmayı önlemek için hava akışını kontrol ediyor.

Dunlop Motosiklet Lastikleri Pazara Yenilik Getiriyor

Yeni Dunlop motosiklet lastiği, yüksek manevra kabiliyeti ile dinamik performans sunuyor.

Dunlop lastiklerinin satış müdürü Dmitri Talboom: “Dunlop SportSmart TT Trail , pazara tamamen yeni bir şey sunuyor. Yeni Dunlop motosiklet lastikleri, hem arazi koşullarında hem pistlerde hem de günlük kullanımda sürücülere maksimum performans sunuyor.”

10 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir