Yeni Dunlop Mutant motosiklet lastikleri

Yeni Dunlop Mutant 4 Mevsim Motosiklet Lastiği

Çok yönlülüğü ile ön plana çıkan yeni Dunlop motosiklet lastiği “Mutant” tanıtıldı. Dunlop Mutant, 370’den fazla motosiklet modeline uyum sağlıyor; her türlü zeminde ve her mevsimde kullanılabiliyor. Mutant, Dunlop’un ödüllü Hypersport serisi ve touring lastikleri ile ıslak zemin yarışları için geliştirdiği teknolojinin bir kombinasyonu olma özelliği taşıyor. Yeni Dunlop 4 mevsim motosiklet lastiği, en sert kış koşulları dâhil olmak üzere tüm iklim koşullarında kullanılmak üzere geliştirildi. Dunlop Mutant, bu sayede; karlı ve çamurlu zeminlerde kullanılabileceğini belirten M+S (Mud and Snow –Kar ve Çamur) işaretlemesini taşıyor.

Dunlop Mutant Çok Yönlü Performans Sunuyor

Dunlop Motosiklet Lastikleri Avrupa ürün müdürü Dmitri Talboom:“Dunlop Mutant, binicilere hypersport lastiklerinden beklenen manevra kabiliyetini ve stabiliteyi sağlıyor. Bunun yanı sıra; ıslak zeminde sunduğu yüksek yol tutuşu ile ıslak zemin yarış lastiklerini aratmıyor ve touring lastiklerden beklediğiniz dayanıklılığı da sunuyor. Dunlop, RoadSmart III gibi test kazanan spor touring lastiklerini ve Trailmax Meridian gibi macera motosikleti lastiklerini geliştirdi. Bunun yanı sıra; Moto2 ve Endurance Dünya Şampiyonası’nda ıslak zeminlerde üst düzey performans sergilemesini sağlayan Dunlop motosiklet lastikleri geliştirme tecrübesine de sahip. Ekibimiz, her mevsim yüksek performans sağlayan bir 4 mevsim motosiklet lastiği ortaya çıkarmak için tüm bu deneyimden kaynaklı birikimden yararlandı.”

Dunlop Mutant 370’den Fazla Model için Uygun

Dunlop Mutant, beş ön lastik ve altı arka lastik ebadı ile sunuluyor. Yeni Dunlop motosiklet lastiği, böylece; 370’den fazla modelde kullanılabiliyor. Talboom, yeni Dunlop 4 mevsim motosiklet lastiği geliştirilirken odak noktanın çok çeşitli modellere çok yönlü performans sunmak için Ducati Multistrada ve Yamaha Tracer gibi tipik modellerin ötesine geçmek olduğunu söylüyor. Talboom: “Giderek; scramber, retro ve naked motosikletlerin yılın dört mevsimi, çok amaçlı olarak kullanıldığını görüyoruz. Araştırmalarımız bize sürücülerin yüksek manevra kabiliyeti sergileyen ve hava durumu ne olursa olsun sürüşün tadını çıkarma konusunda güven sağlayan 4 mevsim motosiklet lastiği modellerini aradıklarını söylüyor. Dunlop Mutant, motosiklet sürücülerine bu benzersiz deneyimi sunuyor.”

Dunlop Motosiklet Lastiği Arazide Yüksek Performans Sağlıyor

Çok amaçlı kullanılacak bir motosikletin arazide yüksek performans gösterebilmesi gerekiyor. Dunlop Mutant, test sonuçları ile arazi koşullarında üstün performansa sahip olduğunu da kanıtlıyor. Yeni Dunlop motosiklet lastiği, zorlu Monteblanco parkurundakii off-road testinde; manevra kabiliyeti, ön lastik yol tutuşu ve arka lastik yol tutuşu ile rakiplerini geride bıraktı. Dunlop’un yeni dört mevsim motosiklet lastiği; agresif görünümlü blokları dinamik yönlü tasarımı ile ayırt edici bir stile sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir