Otomobil Jantları ve Lastik Kampanyaları 1

Otomobil Jantları ve Lastik Kampanyaları

Doğru Oto Lastik ve Jant Uygulamaları; Otonuzun lastiklerinde bir sorun bulunmasa ve eskidiğine dair görüntüsünde bir yıpranma belirtisi bulunmasa da imal edildiği tarihten 5 yıl sonrasına kadar tam anlamıyla kullanılabilir kalabilir. Bunu söyleyen lastik üreticileri ve personellerine göre bir lastik 5 yılda bir değişimi yapılmalıdır. Güvenli ve rahat bir kullanım için gerekli olan bu değişimi yapmak lastik fırsatları yardımı ile çok fazla daha pratik ve hesaplı bir şekilde yapılabilir.

Otomobil Jantları ve Lastik Kampanyaları 2

Buna benzer fırsatları izleyerek arzuladığınız nitelikteki ve alacağınız marka oto lastiği satın alma imkanına sahip olursunuz. Tüm lastik kampanyaları her mevsim oldukça çok lastik markasına çok daha {indirimli|ucuz|hesaplı| ve kolay bir şekilde ulaşma imkanı sağlamakta. bununla beraber oto ve 4×4 lastik kampanyaları yardımı ile her türlü ve her marka oto lastiğin ayrıcalıklı mevsimlerde dahil olduğu kampanyalardan internet aracılığıyla daha pratik biçimde haberdar olabilirsiniz.

Araçlarınızda kulandığınız lastikleriniz 5 yılını çoktan doldurduysa lastik kampanyaları ile kullandığınız lastikleri bir an önce yenisi ile değiştirin. Oto lastikler otomobilin yol ile temasını sağlamaktadır, motorun performansını yola aktarır, yol tutuşunu belirler. Zemine gerektiği kadar iyi tutunmayan lastikler konforlu sürüşü engellerken eksilterek kazalarada da sebep olduğu görülmektedir. Lastik kampanyaları ile istediğiniz yol tutuş özelliğine sahip lastiği alabilirsiniz. İndirimli lastikleri alırken arzuladığınız ve size performanslı bir sürüş imkanı sunacak nitelikleri taşıyıp taşımadığına çok dikkat etmeniz gerekir.

Zaten internet aracılığı ile lastikleri incelerseniz bütün özelliklerini en ince ayrıntısına kadar inceleme imkanına sahip olmaktasınız. Geriye kalan mühim mevzu en doğru oto lastiğin seçiminde bilinmesi gerekenler ve dikkat edilmesi gerekli noktalar. Genel olarak, lastik alırken sürdüğünüz aracın müstahsil firması tarafından önerilmiş olan boyutu almanız ilk önemli konudur. İkinci şekilde, yukarıda da belirtildiği gibi bir lastiğin üretim ve son kullanım süresi ciddiyet taşımaktadır. Bu nedenden dolayı sonradan pişman olunmaması için oto lastiklerin yanak kısmının üzerine yazılmış imal tarihini denetim etmeniz gerekmektedir.

Sağlıklı bir sürüş için oto lastikleri ıslak yüzeylerde ne kadar sürede durabildiği çok aşırı mühim bir şeydir. Bu sebepten ekonomik durumunuz çerçevesinde en yüksek hızda durabilme niteliğine sahip lastikleri almalısınız. Bu durum çekiş performansı şekilde bilinir ve AA, A, B olmak üzere üç 3 değer ile tanımlanmaktadır. AA En yüksen çekiş değeridir. Oto lastik kampanyaları sonlanmadan kampanyalardan faydalanmanızı tavsiye etmekteyiz. Alüminyum jant satın alırken ne gibi şeylere dikkat etmek gerekmektedir? Öncelikle alüminyum jantaların aplikasyon uyumluluk tablolarına bakarak taşıtınıza uygun olup olmadığını kontrol etmelisiniz ve kullandığınız lastiklere uygunluğuna da çok dikkat etmek lazımdır.

Otomobiliniz için tavsiye edilmekte olan teknik kriterlerden değişik şekilde seçim yapmamanız sizin yararınıza olacaktır. Jantların yanlış alınması sonucu aracınızın ulaşacağı en yüksek sürat, fren mesafesi, ön düzen ayarı, yakıt sarfiyatı ve buna benzer değerler için fena yönde etkiler gerçekleşebilir. Bu sebepten çelik jant satın alacaksanız, her zaman vasıtanızın yetkili servisinden teknik şekilde bilgilendirme ve destek talep etmenizi önermekteyiz. Çelik jant kullanımında jantın temizliği önemlidir. Suyla ve deterjan kullanılmadan yumuşak bir fırça sünger yardımıyla jantları temizleyebilirsiniz.

Neden sadece su diyoruz? Sebebiyse metal veya solvent muhteviyatlı temizlik malzemeleri ve aşındırıcılar jantlarınızın kaplama ve cilasına ziyan vermektedir. Jantlarınızı sert maddelerin darbelerinden sakınmanız gerekmektedir bilhassa otomobilinizi park ederken kaldırım kenarlarına ve ya keskin kenarlı yerlere sürtmemeye çok dikkat edin. Jant üzerinde herhangi bir kaynak, talaş kaldırma, boyama, bijon yeri, somun yuvası veya göbek deliği büyütme, eksen kaydırma doğrultma vb. uygulamaları yapmamalısınız. Jantlar üretici kuruluşlar yönünden trafik için izin verilmiş hava şartlarında ve araçların üretildiği şirketler nedeni ile belirtilmiş aks ağırlığına göre denetim edilip satışa çıkarılır.

Bununla beraber değişik yol şartlarından ve çok fazla yüklenmelerden kaynaklı şekilde jantlarınızın zarar görebileceğini aklınızdan çıkartmamalısınız. Patlasada gidebilen ve kuvvetlendirilmiş yanaklı lastiklerin çelik jantları darbeler için daha dayanıklı bir hale getirilerek imal edilmektedir. Web sitemizde 2013 ün en moda jantlarını inceleyerek taşıtınız için müsait olup olamadığını görebilirsiniz. Değişim yapmak istediğiniz takdirde hesaplı fiyatlar ve kaliteli markaların satış politikasından yola çıkarak hizmet veriyoruz.

Her türlü çelik jant markası servisimizde var olup ithal, yerli, yabancı, çelik jantlar, krom jantlar vb bulunan geniş ürün çeşitlerimizin içinden vasıtanız için en müsait olanını otomobilinize taktırabilirsiniz.

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir