Fulda

Almanya’da 1900 yılında yeni bir girişim gerçekleşti ve Fulda Lastik şirketi kuruldu. Günümüze dek uzanan Fulda Lastik projesinde imal edilen ürünlerde temel hedef güvenliğin ve azami performansın tüketiciye sunulabilmesiydi. Oto lastik sektöründe ciddiyeti temsil etmeye yetebilecek, başarı göstergesi anlamında değerlendirilebilecek kadar yüksek bir pazar payı olan  rakamına ulaşabilen Fulda bu payı özellikle kamyon ve zirai araçlar için üretmekte bulunduğu büyük oto lastiklere borçludur.

Güvenli bir sürüşün her şeyden daha mühim olduğunu belirten kuruluş, üretim prensiplerini de bu düşüncesine göre biçimlendirmiştir. Gerek hız limiti bulunmayan otobanlarda, gerek katı koşullarıyla arazi sürüşlerinde güvenliği sağlayabilmek için oto lastik üretimi yapmakta olan Fulda, performansa da güvenlik kadar önem vermektedir. Fulda sırf üretimiyle değil, alıcı memnuniyeti ve ihtiyaçlarına verdiği önemle de dünya çapında tanınmaktadır. 10 binlerce şahıs üzerinde her yıl yapılan Fulda lastik ihtiyaçları anketleri yardımıyla potansiyel alıcı kitlesinin beklenti ve ihtiyaçlarını inceleyen Fulda, Ar-Ge yatırımları ve yönetim ekibiyle üretimlerine bu sonuçlara göre cihet verme eğilimindedir.

müstakil kuruluşlarca yapılmakta olan öteki anketlerde ise Fulda lastik üretimi yapan kuruluşlar arasında müşteri beklentileri ve düşüncelerine en iyi ciddiyet veren, teknolojiyi değerlendirmeyi ve bu haberleri kendi üretim bandına yansıtmayı başarabilen firmalar listesinde ilklere oynamaktadır.

Fulda lastik fiyatlarının uygun olmaları, müşteri güvenliği ve memnuniyetini performansla birleştirebilen ürünler olmaları benzeri özellikleriyle ön plana çıkmakta olan ve ilgi gören bir kuruluş şekilde karşımıza çıkmaktadır. özellikle orta ekonomik düzeydeki kişiler için geniş olmayan maddi imkanların ihtiyaçlar doğrultusunda mantıklı bir biçimde değerlendirilmesi söz konusu olduğunda öncelikli tercihler arasında yer almayı başaran Fulda, ülkemizde de azami tercih edilen ürünler listesinde yer alıyor. bilhassa araçları ile seyahat etmeyi seven kişilerin güvenlik ve performansı ön plana çıkartan yapısı itibariyle tercih etmekte bulunduğu Fulda lastikleri, kaliteli ürünlerin de ucuz fiyatlarla satın alınabileceği konusunda son derece başarılı bir örnektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir