Dunlop Lastik Bileşiği Teknolojileri 1

Dunlop Lastik Bileşiği Teknolojileri

Dunlop lastikleri geliştirilirken birçok yenilikçi teknolojiden yararlanılmaktadır. Motor sporları alanında da tecrübeye sahip olan Dunlop , bu alanda elde ettiği teknolojilerden yararlanarak yeni lastik bileşiği teknolojileri geliştirmektedir. Yarış lastiklerinde kullanılan teknolojilerden yararlanılarak üretilen ürünler, diğerlerine oranla daha hızlı ısınmakta; bu da yol tutuşunu yükseltmektedir. Silika lastik teknolojisi de ürünlerin çok yönlü performans sunmasını sağlamaktadır.

Dunlop Silica-Plus Lastik Bileşiği

Dunlop Silica-Plus lastik bileşiği , markanın motor sporları teknolojileri ile ürettiği lastik bielşikleri arasında yer almaktadır. Bu sayede zemine çok daha iyi tutunmaktadır. Silica-Plus lastik bileşiği, aynı zamanda; üstün hızlanma ve fren performansı sunmaktadır. Dunlop lastik bileşiği,  aynı zamanda; aşınma ve kopmaya karşı da dirençlidir. Silika lastik olarak bilinen lastiklerde kullanılan silika karışımlı lastik bileşikleri , hem ıslak hem kuru zeminde performansı yükseltmektedir.

Dunlop Dual-Silica Lastik Bileşiği

Dunlop Dual-Silica – Çift Silika lastik hamuru, düşük aşınma ve yıpranmayı garanti etmektedir. Geliştirilmiş hızlanma performansı sayesinde sürüş keyfini büyük ölçüde arttırmaktadır. Mükemmel frenleme ve hızlanma performansı, yaz ve kış koşullarında mükemmel manevra kabiliyeti, yüksek yol tutuşu, düşük aşınma seviyesi ve geniş kullanım alanı ile ön plana çıkmaktadır. Dual-Silica lastik bileşiği , üstün performanslı ürünlerin ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

Dunlop Nanopartikül Lastik Teknolojisi Nedir?

Motor sporlarından türetilen nanoparçacıklar ile karıştırılan lastik bileşiği , reçine ve polimer karışımı ile optimize edilmektedir. Bu lastik bileşiği , hem ıslak hem de kuru zeminlere mükemmel şekilde tutunmaktadır. Bu teknoloji ile üretilen Dunlop lastikleri , ıslak ve kuru zeminlerde üstün yol tutuşu ve kısa fren mesafeleri sunmaktadır. Motor kuvvetini yola daha iyi ileten bu lastikler, aşınmaya karşı da daha dirençlidir.

11 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir