Dunlop Grandtrek Lastikleri

Dunlop Grandtrek Lastikleri ile Google’ın Ulaşamadığı Bölgelere Gidiyor

Google Street View (Sokak Görünümü Modu) gitmeyi planladıkları yerleri görüntülemek isteyen çok sayıda kişi tarafından kullanıyor. Ancak gitmeyi düşündüğünüz yerler, bazen Google Street View’da bulunmayabiliyor. Özellikle toprak yollar bazen haritada gösterilmiyor. Dunlop, bu sorunu çözmeye yardımcı olmak için kısa süre önce Grandtrek Uncharted yolculuğuna başladı. Firma, bu proje ile Google’ın henüz ulaşmadığı yerlere giderek “Sokak Görünümü”ne eklenmesi için yeni yolların haritasını çıkarıyor.

Dunlop All Terrain Lastikleri Her Türlü Zemin Koşulunda Kullanılabiliyor

Dunlop, Grandtrek Uncharted yolculuğu kapsamında Güney Afrika’nın 9 bölgesine ulaştı. 360 derecelik kamera kullanılarak kaydedilmesi için asfalt kaplanmamış yollar arandı. Bu yolculuk için tercih edilen lastikler arasında ise Dunlop Grandtrek AT25, ATG3 ve yakın zamanda piyasaya sunulan AT5 bulunuyordu. Dunlop AT lastikler, araçların zift ve çakıl dolu yollardan en maceraperestlerin dahi ulaşmayı düşünmeyeceği sert koşullara dek farklı zeminlerde kullanılabilmesini mümkün kıldı. Her yere gidebileceklerine olan güvenleri, Dunlop’a Grandtrek Uncharted yolculuğuna çıkma konusunda ilham veren şeydi.

“Dunlop Grandtrek Lastikleri ile ‘Yol Olmasa da’ Yola Çıkabilirsiniz”

Dünyanın farklı bölgelerinde Dunlop lastiklerinin üreticisi olan Sumitomo Rubber’ın Güney Afrika CEO’su Riaz Haffejee:  “Yolculuk da en az varış noktası kadar heyecan verici olmalı. Eski zamanlarda macera düşkünleri keşfettikleri yeni yerlerin haritasını çıkarırdı. Bu ruhu biraz da olsa yakalamak ve müşterilerimize Dunlop Grandtrek serimizin henüz Google’ın bile ulaşamadığı yerlere gitmeyi mümkün kıldığını göstermek istedik. Bu benzersiz ve başka hiçbir lastik üreticisinin şimdiye kadar yapmadığı bir şey olduğu için çok heyecanlıyız. Dunlop Grandtrek ile yol olmasa bile yola çıkabilirsiniz. “

Dunlop Yolculuk Görüntülerini Google Street View’a Yüklüyor

Dunlop Grandtrek Uncharted yolculuğunun 360 derecelik çekimleri Google Street View platformuna yüklendi. Manzaraları ve ziyaret edilen yerleri görmek isteyen tüketiciler www.grandtrek.com.tr adresinde oturum açabilir ve özel deneyim videolarını izleyebilir. Bunlar ayrıca Instagram, Facebook, LinkedIn ve Twitter’daki Dunlop SA sosyal medya hesaplarının yanı sıra YouTube kanalına da yüklendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir