Achilles Lastik

bilhassa tarih sayfalarını kurcalamayı sevenlerin iyi bildiği bir isimdir Achilles. Tarih severler için Yunan mitolojisi ve Roma tarihi epey bir ilgi çekici efsanelere ev sahipliği yapıyor oluşları sebebiyle büyük bir ciddiyet taşımaktadır. En az tarihsel benlik kadar Achilles oto lastikleri de başarı göstermektedirler. Teknolojik gelişmeler için yüklü AR-GE yatırımları yapan kurumlar içinde yer almakta olan Achilles, günümüz teknolojileri alanındaki başarısıyla adından yeterince söz ettirmektedir.

Achilles’i bu denli başarılı kılan temel etkin tüketicilere yeni giriş yapan firmaların içine düştüğü büyük hatalardan bir tanesi olan bütün modellerde üretime geçme çabası yerine ultra yüksek performans ve yüksek performans lastikleri üretimi ile başlayarak bu bölgelerde adını duyurabilmesidir. bilhassa yarış araçlarına yönelik ürünleri ile ön plana çıkan Achill, Amerika’nın meşhur markaları içinde yer alıyor.

Kısaltması APı olan Amerikan Pasifik Endüstrileri şirketi yönünden imal edilen mitoloji serisinin bir parçası olan Achill başka üretim adları olan Gladiator, Pegasus, Armour, Hartland, Farmking ve Advance markaları içinde en ünlü olanıdır. Bu bir hale tesir eden temel faktör elbette diğerlerinin üretmekte bulunduğu modeller ile ilgilidir.

Global bir satış ağı çerçevesinde yetkinlik belgeleriyle kanıtladığı başarısı ile Achilles Platinum serisinde kuru zeminde aracınızın en iyi performansını deneyebilir, Achilles art Sport serisi ürünleriyle farklı hava şartları ve değişik zemin yapılarında güvenli sürüşle birleşen performansı hissedebilirsiniz.

genel olarak drift yarışçılarının tercihi olan Achill, bu tercih sebebi oluşunu ucuz fiyatlarına, maksimum performansı güvenli bir biçimde sunmasının yanı sıra oldukça dayanıklı olabilmesi yardımıyla elde etmiştir. bununla birlikte Achilles oto lastik fiyatlarının ucuz alternatifler olması farklı ekonomik kitlelerden insanlara hitap edebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir