2021 Honda CRF450R Lastikleri Neler Sunuyor? 1

2021 Honda CRF450R Lastikleri Neler Sunuyor?

2021 Honda CRF450R üzerinde yapılan güncellemeler ile neredeyse tamamen yenilendi. Aracın tüm parçaları viraj performansını keskinleştirmek için yenilendi. Dunlop Geomax MX-33 lastikleri, Dunlop’un yarış kazandıran lastik teknolojisi ile bu performansın arttırılmasına yardımcı oluyor. Yumuşak ve çamurlu orta düzey araziler için geliştirilen 2021 Honda CRF450R lastikleri aynı zamanda farklı zemin koşullarında da kullanılıp; çok yönlü performans sergiliyor.

2021 Honda CRF450R Lastikleri Ek Yol Tutuşu Sağlıyor

Dunlop Geomax MX-33 , özel tasarımı ve sağlam yapısı sayesinde darbeye karşı daha fazla direnç sunuyor ve deformasyonu önlüyor. Lastik, özel tasarımı sayesinde stabilite sağlıyor ve yüksek manevra kabiliyeti sergiliyor. Dunlop’un Progressive Cornering Block tasarım teknolojisi, Geomax ürün serisinde kullanılıyor. Dunlop Geomax MX-33 ise bu teknolojinin kullanıldığı ilk ön motosiklet lastiği. Sağladığı ek yol tutuşu ile Honda 2021 Honda CRF450R lastikleri modelinin performansını arttırıyor ve sürücüler için daha fazla güvenlik sunuyor.

2021 Honda CRF450R Lastikleri Kanıtlanmış Performansa Sahip

Dunlop Geomax MX-33 ve Geomax serisinde yer alan diğer lastikler, dünyanın en zorlu motokros yarışlarında performansını kanıtladı. AMA SuperCross Şampiyonası’nın tüm turları, Honda CRF450R ile Dunlop sürücüleri tarafından kazanıldı. Dunlop Geomax MX-33 , KTM ve Husqvarna’nın 2021 motokros serisi için orijinal ekipman olarak seçildikten kısa bir süre sonra 2021 Honda CRF450R lastikleri olarak da tercih edildi. Dunlop böylece önde gelen üreticilerin en iyi motokros serileri için orijinal ekipman tedarikçisi olarak seçilmiş oldu.

Dunlop Geomax MX-33 Önde Gelen Üreticilerin Tercihi

Dunlop EMEA bölgesinde orijinal ekipman yöneticisi olarak çalışan Miguel Morais: “ Honda CRF450R için Dunlop Geomax MX-33 lastiğimizin orijinal ekipman olarak tercih edilmiş olmasından memnunuz. Bu seçim, KTM ve Husqvarna’nın motokros serileri için orijinal ekipman olarak seçilmesinden birkaç hafta sonra gerçekleşti ve önde gelen üç üretici tarafından tercih edilmekten gurur duyuyoruz.” Orijinal ekipman 2021 Honda CRF450R lastikleri olarak kullanılan Geomax MX-33 aracın maksimum performansının yansıtılmasını sağlıyor.

19 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir