2020 Lexus LS Lastikleri Dunlop Tarafından Tedarik Ediliyor 1

2020 Lexus LS Lastikleri Dunlop Tarafından Tedarik Ediliyor

Dunlop SP Sport Maxx 050 , Lexus LS’nin fabrika çıkışı lastikleri olarak belirlendi. Orijinal ekipman Lexus LS lastikleri arasında yer alacak olan SP Sport Maxx 050 , aracın performansının tam olarak yansıtılmasını sağlıyor. Dunlop yaz lastiği , hem ıslak hem kuru zeminde yüksek performans sağlıyor.

Lexus LS Lastikleri için Run Flat Teknolojisi Tercih Ediliyor

Orijinal ekipman Lexus LS lastikleri arasında yer alacak olan Dunlop yaz lastiği , run flat teknolojisi ile sunuluyor.  Runflat teknolojisine sahip lastikler, delindikten sonra yola devam edebiliyor. Bu lastikler genel olarak; delinme sonrası azami 80 km hızda 80 km daha sürüşe imkân tanıyor. Dunlop SP Sport Maxx 050 DSST CTT lastikleri Lexus LS için orijinal ekipman olarak sunuluyor. DSST ifadesi, Dunlop SP Sport Maxx 050 lastik deseninin run flat teknolojisine sahip olduğunu gösteriyor. Desen isminde yer alan CTT ise Combined Tyre Technology ifadesinin kısaltması. Bu teknolojiye sahip lastikler, ağırlığın azaltılarak; sürüş konforunun arttırılmasını sağlıyor.

Dunlop SP Sport Maxx 050 Performansı Arttırıyor

Fabrika çıkışı Lexus LS lastikleri olarak belirlenen SP Sport Maxx 050 geliştirilirken konforun arttırılmasına odaklanıldı. Yüksek yol tutuşu ile konforlu sürüşü bir arada sunmak için geliştirilen Dunlop SP Sport Maxx 050 , sürüş keyfini arttırıyor. Yüksek performanslı Dunlop yaz lastiği , hem ıslak hem kuru zeminlerde fren ve yol tutuş performansını yükseltiyor.

Dunlop SP Sport Maxx 050 DSST CTT Ne Anlama Geliyor?

Dunlop SP Sport Maxx 050 DSST CTT , run flat teknolojisine sahip. Dunlop lastik desenlerinin isimlerinde yer alan DSST (Dunlop Self Supporting Technology) ve ROF (RunOnFlat) ifadeleri, ürünün run flat özelliğine sahip olduğunu gösteriyor. Orijinal ekipman Lexus LS lastikleri olarak tercih edilen bu lastik, delindiğinde 80 km hızı geçmeme şartı ile sürücünün 80 km daha yoluna devam edebilmesini sağlıyor.

17 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir